Sektörde 20. yılımız!

BİZİ TANIYIN

SEKTÖRE 20 Hakkımızda
yıllık uzman
deneyim.

2002 yılından bugüne Ofset+sıvama ve oluklu mukavva,ofset kutular ve Bristol kutular (kutu,koli,kilitli kutular v.s.) sektöründe faliyet gösteren firmamız Tüm çalışan personeliyle kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet sunmayı ilke edinmiştir.Günden güne bilinçlenen tüketici de ürün veya hizmet tercihi yaparken, sadece ekonomiyi değil kaliteyi de göz önünde bulundurmaktadır. Özgün, geliştirici, profesyonel tasarımlarımızla üretim kalitesini birleştirerek ürünlerinize ayrı bir nitelik katmaktayız. Öncelikli amacı müşteri memnuniyeti olan firmamız 2500 m2açık alan 4950 m2 kapalı olmak üzere toplam 7.450 m2 alanda çalışmalarını sürdürmektedir.

Oluklu mukavva,krome karton,Bristol karton flekso ve ofset ( Ambalaj) sektöründe baskılı ve baskısız olmak üzere çok çeşitli ürün yelpazesine sahip bir firmayız.Sektöründe bölgemizde lider ve güvenilir firma durumunda olmayı hedefleyen ve her geçen gün bünyemize yeni müşteri portföyünü ve yeni teknoloji leri 'de katarak daha büyük ve katma değeri yüksek bir firma olma yönünde ilerlemektedir.

Müşterilerimize daha iyi hizmet sunmaktan ödün vermeden ve hiç bir masraftan kaçınmadan önce müşteri memnuniyeti ilkesini kendimize ilke edinmiş bir firmayız.

Yıllık
Tecrübe

20

Milyon TL
Yatırım

15

Tamamlanan
Toplam Proje

99

Mutlu
Müşteriler

974

Referanslarımız

Müşteri Yorumları